Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-40 "Райымбек ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 37-178 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 мамырда № 4680 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-40 "Райымбек ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3938 тіркелген, 2016 жылғы 3 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, қаржы және бюджет, экономикалық саясат, инновациялық даму, кәсіпкерлік, туризм, аграрлық мәселелер, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Мүсірбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев

О признании утратившим силу решения Райымбекского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-40 "О повышении ставок земельного налога по Райымбекскому району"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 37-178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 мая 2018 года № 4680
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-40 "О повышении ставок земельного налога по Райымбекскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3938, опубликован 3 октября 2016 года в Эталонном контольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По вопросам местного самоуправления, финансов и бюджета, экономической политики, инновационного развития, предпринимательства, туризма, аграрных вопросов, экологии, использования природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Мусирбаев
Секретарь
районного маслихата Е. Кудабаев