Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 412 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 3 қазанда № 4843 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ұйғыр ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Исламов Султан Турсуновичке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Нурахунов
Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "04" қыркүйектегі № 412 қаулысына қосымша
Ұйғыр ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 04-67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3177 тіркелген, 2015 жылдың 22 мамырында аудандық "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған);
2. "Ұйғыр ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 04-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3178 тіркелген, 2015 жылдың 25 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Ұйғыр ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 02 маусымдағы № 06-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 тіркелген, 2015 жылдың 04 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. "Ұйғыр ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 07-207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3374 тіркелген, 2015 жылдың 15 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5. "Ұйғыр ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 03 тамыздағы № 08-208 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3376 тіркелген, 2015 жылдың 15 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Уйгурского района
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 4 сентября 2018 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 октября 2018 года № 4843
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уйгурского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Уйгурского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Исламова Султана Турсуновича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Нурахунов
Приложение к постановлению акимата Уйгурского района от "04" сентября 2018 года № 412
Перечень некоторых постановлений акимата Уйгурского района признаваемых утратившими силу
1. "Об утверждении регламента государственного учреждения "Аппарат акима Уйгурского района" от 10 апреля 2015 года № 04-67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3177, опубликован 22 мая 2015 года в районной газете "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси");
2. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Уйгурского района" от 10 апреля 2015 года № 04-75 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3177, опубликован 25 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Уйгурского района" от 02 июня 2015 года № 06-110 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликован 04 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов Уйгурского района" от 30 июля 2015 года № 07-207 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3374, опубликован 15 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
5. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства Уйгурского района" от 03 августа 2015 года № 08-208 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3376, опубликован 15 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");

6. "Ұйғыр ауданының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 2015 жылғы 06 тамыздағы № 08-212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 тіркелген, 2015 жылдың 17 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
7. "Ұйғыр ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 06 тамыздағы № 08-213. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3383 тіркелген, 2015 жылдың 08 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
8. "Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 07 тамыздағы № 08-218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3429 тіркелген, 2015 жылдың 09 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
9. "Ұйғыр ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 тамыздағы № 08-222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3425 тіркелген, 2015 жылдың 05 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
10. "Ұйғыр ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 11 тамыздағы № 08-223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3420 тіркелген, 2015 жылдың 05 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
11. "Ұйғыр ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 14 тамыздағы № 08-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3431 тіркелген, 2015 жылдың 13 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
12. "Ұйғыр ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 09-259 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3488 тіркелген, 2015 жылдың 26 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
13. "Ұйғыр ауданының Қырғызсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 13 қазандағы № 10-279 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3585 тіркелген, 2015 жылдың 18 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

6. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог Уйгурского района" от 06 августа 2015 года № 08-212 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3378, опубликован 17 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
7. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Уйгурского района" от 06 августа 2015 года № 08-213 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3383, опубликован 08 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
8. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Уйгурского района" от 07 августа 2015 года № 08-218 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3429, опубликован 09 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
9. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района" от 10 августа 2015 года № 08-222 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3425, опубликован 05 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
10. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Уйгурского района" от 11 августа 2015 года № 08-223 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3420, опубликован 05 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
11. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Уйгурского района" от 14 августа 2015 года № 08-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3431, опубликован 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
12. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений Уйгурского района" от 03 сентября 2015 года № 09-259 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3488, опубликован 26 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
13. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Кыргызсайского сельского округа Уйгурского района" от 13 октября 2015 года № 10-279 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3585, опубликован 18 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");

14. "Ұйғыр ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 02 қазандағы № 12-343 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3629 тіркелген, 2016 жылдың 06 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
15. "Ұйғыр ауданының Сүмбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 13 қазандағы № 10-277 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3584 тіркелген, 2015 жылдың 21 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
16. "Ұйғыр ауданының Ақтам ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 13 қазандағы № 10-278 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3583 тіркелген, 2015 жылдың 18 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
17. "Ұйғыр ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 20 қазандағы № 10-287 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3543 тіркелген, 2015 жылдың 16 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
18. "Ұйғыр ауданының ауылшаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 20 қазандағы № 10-290 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577 тіркелген, 2015 жылдың 26 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
19. "Ұйғыр ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 12-344 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3638 тіркелген, 2016 жылдың 06 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

14. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства Уйгурского района" от 02 октября 2015 года № 12-343 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3629, опубликован 06 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
15. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Сумбинского сельского округа Уйгурского района" от 13 октября 2015 года № 10-277 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584, опубликован 21 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
16. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Актамского сельского округа Уйгурского района" от 13 октября 2015 года № 10-278 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3583, опубликован 18 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
17. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Уйгурского района" от 20 октября 2015 года № 10-287 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3543, опубликован 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
18. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Уйгурского района" от 20 октября 2015 года № 10-290 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3577, опубликован 26 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
19. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Уйгурского района" от 02 октября 2015 года № 12-344 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3638, опубликован 06 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").