Байзақ ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 421 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қазанда № 3970 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Байзақ ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Рахманбердиев
Байзақ ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" қыркүйектегі
№421 қаулысына қосымша
Байзақ ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Байзақ ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 59 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2508 болып тіркелген, 2015 жылдың 11 наурыздағы аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған).
2. "Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 58 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2550 болып тіркелген, 2015 жылдың 14 наурыздағы аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған).
3. "Байзақ ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 301 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2664 болып тіркелген, 2015 жылдың 1 шілдедегі аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Байзакского района
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 28 сентября 2018 года № 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 октября 2018 года № 3970
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Байзакского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Рахманбердиев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
№ 421 от "28" сентября 2018
года
Перечень некоторых постановлений акимата Байзакского района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Байзакского района от 23 января 2015 года № 59 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Байзакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2508, опубликовано 11 марта 2015 года в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь").
2. Постановление акимата Байзакского района от 23 января 2015 года № 58 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата Байзакского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2550, опубликовано 14 марта 2015 года в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь").
3. Постановление акимата Байзакского района от 29 апреля 2015 года № 301 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата Байзакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2664, опубликовано 1 июля 2015 года в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь").