"2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 27-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 3841 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы №26-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3830 болып тіркелген) Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3656 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Орыс тіліндегі мәтінде "аульных", "аульному" сөздері тиісінше "сельских", сельскому" сөздерімен ауыстырылсын.
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"215 240" сандары "217 060" сандарымен ауыстырылсын;
"174 009" сандары "175 829" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"215 240" сандары "217 060" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"127 032" сандары "116 639" сандарымен ауыстырылсын;
"111 442" сандары "101 049" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"127 032" сандары "116 639" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"43 362" сандары "44 282" сандарымен ауыстырылсын;
"37 865" сандары "38 785" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"43 362" сандары "44 282" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"52 433" сандары "52 753" сандарымен ауыстырылсын;
"46 365" сандары "46 685" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"52 433" сандары "52 753" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"126 963" сандары "127 483" сандарымен ауыстырылсын;
"118 992" сандары "119 512" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 29 мая 2018 года № 27-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июня 2018 года № 3841
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского районного маслихата №26-2 от 22 мая 2018 года "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3830) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №22-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3656, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 января 2018 года №1 и 2) следующие изменения:
в руском тексте слова "аульных", "аульному" заменить соответственно словами "сельских", "сельскому".
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "215 240" заменить цифрами "217 060";
цифры "174 009" заменить цифрами "175 829";
в подпункте 2):
цифры "215 240" заменить цифрами "217 060".
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "127 032" заменить цифрами "116 639";
цифры "111 442" заменить цифрами "101 049";
в подпункте 2):
цифры "127 032" заменить цифрами "116 639".
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "43 362" заменить цифрами "44 282";
цифры "37 865" заменить цифрами "38 785";
в подпункте 2):
цифры "43 362" заменить цифрами "44 282".
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "52 433" заменить цифрами "52 753";
цифры "46 365" заменить цифрами "46 685";
в подпункте 2):
цифры "52 433" заменить цифрами "52 753".
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "126 963" заменить цифрами "127 483";
цифры "118 992" заменить цифрами "119 512";
в подпункте 2):

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
И. Тоғанбаева Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "29" мамырдағы
№27-5 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "25" желтоқсандағы
№22-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
И. Тоганбаева Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №27-5 от "29" мая
2018 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №22-2 от "25"
декабря 2017 года
Бюджет Ассинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ