2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 4072 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 557 784 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 635 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 368 683 мың теңге;
2) шығындар – 13 632 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -41 291 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 90 900 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 132 191 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33 544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 33 544 мың теңге;
қарыздар түсiмi – 90 900 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 132 191 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 74 835 теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 49-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 06.05.2019 № 52-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 22.07.2019 № 57-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 18.09.2019 № 59-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 62-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 20.11.2019 № 64-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған субвенция көлемі 6 439 015 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. 2019 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 721 904 мың теңге сомасында белгіленсін:
Жаңатас қаласына – 440 941 мың теңге;
Байқадам ауылдық округіне – 125 735 мың теңге;
Жайылма ауылдық округіне – 57 014 мың теңге;
Игілік ауылдық округіне – 41 392 мың теңге;
Тоғызкент ауылдық округіне – 56 822 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2019-2021 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2018 года № 4072.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 557 784 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 083 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 368 683 тысяч тенге;
2) затраты – 13 632 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -41 291 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 90 900 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 132 191 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 544 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 544 тысяч тенге;
поступления займов – 90 900 тысяч тенге;
погашение займов – 132 191 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 74 835 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2019 № 49-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 06.05.2019 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.07.2019 № 57-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.09.2019 № 59-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 62-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.11.2019 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить на 2019 год объем субвенции в размере 6 439 015 тысяч тенге.
3. Установить на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, села, поселка, сельского округа в сумме 721 904 тысяч тенге:
Городу Жанатас – 440 941 тысяч тенге;
Байкадамскому сельскому округу – 125 735 тысяч тенге;
Жайылминскому сельскому округу – 57 014 тысяч тенге;
Игиликскому сельскому округу – 41 392 тысяч тенге;
Тогызкентскому сельскому округу – 56 822 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, финансируемых из районного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2019 жылы – 20 800 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бағдарламасы бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019-2021 жылдарға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района на 2019 год в размере - 20 800 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2019 - 2021 годы согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень выделенных денежных средств из районного бюджета на 2019–2021 годы по программе сельских округов согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 – 2021 годы согласно приложению 6.

9. 2019-2021 жылдарға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттердің тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
11. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
М. Әбішев С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

9. Утвердить перечень целевых трансфертов органа местного самоуправления на 2019 – 2021 годы согласно приложению 7.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
М. Абишев С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 43-2
Районный бюджет на 2019 год

1168425
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1135
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1135
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
533828
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
352902
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9750
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9230
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20353
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4096
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36976
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
47500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53021
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1639
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1639
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56680
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28588
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5441
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16765
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1325
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3761
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2445960
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2625
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2625
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
934135
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
833335
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

1168425
464
Отдел образования района (города областного значения)
1135
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1135
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
533828
002
Программа занятости
352902
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9750
006
Оказание жилищной помощи
9230
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20353
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4096
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36976
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53021
464
Отдел образования района (города областного значения)
1639
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1639
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28588
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5441
021
Капитальные расходы государственного органа
800
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
16765
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1325
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3761
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2445960
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2625
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2625
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
934135
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
833335
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

12136
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
36243
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
59583
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26265
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
30850
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
958
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
196070
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18621
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18621
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
128543
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14972
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3478
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
7700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2200
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1979
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21268
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12475
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8643
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27638
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27638
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63501
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63501
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер

12136
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36243
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
59583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26265
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
30850
006
Капитальные расходы государственного органа
958
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
196070
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18621
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
128543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14972
003
Капитальные расходы государственного органа
100
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3478
006
Организация санитарного убоя больных животных
7700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2200
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1979
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21268
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12475
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8643
007
Капитальные расходы государственного органа
150
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27638
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27638
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63501
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63501
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

23703
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29262
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10536
12
Көлік және коммуникация
506878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
490280
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17127
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
473153
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16598
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
16598
13
Басқалар
96779
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
5895
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5895
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6553
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6553
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
84331
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8780
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68249
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7302
14
Борышқа қызмет көрсету
109
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
109
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
109
15
Трансферттер
978885
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
978885
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
6
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
254069
038
Субвенциялар
721904
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
2906
ІІІ. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТ БЕРУ
-41291
Бюджеттік кредиттер
90900
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90900

23703
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29262
015
Капитальные расходы государственного органа
10536
12
Транспорт и коммуникации
506878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
490280
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
17127
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
473153
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16598
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
16598
13
Прочие
96779
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
5895
006
Поддержка предпринимательской деятельности
5895
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6553
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
6553
452
Отдел финансов района (города областного значения)
84331
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8780
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
68249
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7302
14
Обслуживание долга
109
452
Отдел финансов района (города областного значения)
109
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
109
15
Трансферты
978885
452
Отдел финансов района (города областного значения)
978885
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
254069
038
Субвенции
721904
051
Трансферты органам местного самоуправления
2906
ІІІ. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
-41291
Бюджетные кредиты
90900
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90900

007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 5 қосымша
2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5 – қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 20.11.2019 № 64-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
"Cарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение 5 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 43-2
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2019 - 2021 годы
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Сарысуского районного маслихата -Жамбылской области от 20.11.2019 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022 "Капитальные расходы государственных органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2019 год
2020 год
2021 год
2019 год
2020 год
2021 год
2019 год
2020 год
2021 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанарыкского сельского округа Сарысуского района"