Балқаш қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 15/01 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 31/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 шілдеде № 4880 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 15/01 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4257 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 мамырдағы №57-58 (12594) "Балқаш өңірі" және № 44 (1613) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айдын Боранбаевич Қапашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі А. Аглиулин

О признании утратившим силу постановления акимата города Балхаш от 20 апреля 2017 года № 15/01 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 13 июля 2018 года № 31/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2018 года № 4880
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 20 апреля 2017 года № 15/01 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4257, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 57-58 (12594) и "Северное Прибалхашье" № 44 (1613) от 26 мая 2017 года, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 мая 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Капашева Айдына Боранбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш А. Аглиулин