Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 4594 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 12/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 19.03.2019 № 12/03 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының Бұқар жырау ауданының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
2. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
3. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 02/02 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4121 тіркелген, № 3 (1193) 2017 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Бұқар жырау жаршысы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 3 ақпанында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об определении единого организатора государственных закупок
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 18 января 2018 года № 02/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 января 2018 года № 4594. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 19 марта 2019 года № 12/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 19.03.2019 № 12/03 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить государственное учреждение "Отдел государственных активов и закупок Бухар-Жырауского района Карагандинской области" единым организатором государственных закупок.
2. Определить перечень товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Бухар-Жырауского района от 10 января 2017 года № 02/02 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4121, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 21 января 2017 года № 3 (1193), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2017 года).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 18 қаңтардағы
№ 02/01 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Атауы
1.
Жұмыстар және қызметтер:
1.1
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарының күрделі немесе орташа жөндеуі
1.2
Сумен жабдықтау және су тарту нысандарының күрделі жөндеуі
1.3
Мәдениет, білім және спорт саласындағы нысандарының күрделі жөндеуі
1.4
Жаңа нысандардың құрлысы немесе бар нысандардың қайта жаңартылуы
2.
Тауарлар:
2.1.
А4 қағазы, факске арналған қағаз

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов
Приложение
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от "18" января 2018 года
№ 02/01
Перечень товаров, работ и услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Работы и услуги:
1.1
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
1.2
Капитальный ремонт, реконструкция объектов водоснабжения и водоотведения
1.3
Капитальный ремонт объектов в сфере культуры, образования и спорта
1.4
Строительство новых либо реконструкция имеющихся объектов
2.
Товары:
2.1
Бумага А4, бумага для факса