2018 жылға Жаңаарқа ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 13/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 4661 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 11/02 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации по Жанааркинскому району на 2018 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 2 марта 2018 года № 13/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2018 года № 4661. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 14 февраля 2019 года № 11/02

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 14.02.2019 № 11/02 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмілеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 14.02.2019 № 11/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін 1 қосымшаға сәйкес;
2) Жаңаарқа ауданында қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін 2 қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қанат Шубайұлы Қожықаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 2 наурыздағы
№ 13/04 қаулысына
1 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі қызметкерлердің тізімдік санынан (%)
Бас бостанды ғынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Самға 2050" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
97
1
1
2.
"Жаңаарқа - Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
169
1
2
3.
"Сарыарка-ENERGY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
112
2
2
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 2 наурыздағы
№ 13/04 қаулысына
2 қосымша
Жаңаарқа ауданының қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі қызметкерлердің тізімдік санынан (%)
Қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Самға 2050" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
97
1
1
2.
"Жаңаарқа - Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
169
1
2
3.
"Сарыарка- ENERGY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
112
2
2

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 1;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Жанааркинском районе, согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каната Шубаевича Кожукаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 2 марта 2018 года
№13/04
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численнос ти работников (%)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самга 2050"
97
1
1
2.
Коммунальное государственное предприятие "Жанаарка -Жылу"
169
1
2
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сарыарка - ENERGY"
112
2
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 2 марта 2018 года
№13/04
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Жанааркинском районе
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы (единиц)
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самга 2050"
97
1
1
2.
Коммунальное государственное предприятие "Жанаарка -Жылу"
169
1
2
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сарыарка - ENERGY"
112
2
2