2019 жылы тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 5124 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Занының 16 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 28 "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 10 наурызда № 14881 болып тіркелді), аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019 жылдың қаңтарынан наурызына дейін, Нұра ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2002 жылы туған ер азаматтарды тіркеу ұйымдастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Д. Тұраровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндеттерін атқарушысы
М. Жуманов

Об организации приписки в 2019 году
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 25 декабря 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2019 года № 5124
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", приказом Министра обороны Республики Казахстан от 24 января 2017 года № 28 "Об утверждении Правил воинского учета военнообязанных и призывников" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2017 года № 14881), аким района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан мужского пола, 2002 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны Нуринского района с января по март 2019 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Турарова М.Д.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
М. Жуманов