"Әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 25 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 205 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 мамырда № 6317 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 25 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5532 нөмерімен тіркелген, 2016 жылғы 14 маусымда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде, 2016 жылғы 22 маусымда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 20-сессиясының төрағасы
К. Үйреков
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "01" маусым № 205 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы №25 шешіміне қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесі
Қатынастар
1
Қызылорда – Бесарық (Жаңақорған ауданы)

О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 19 мая 2016 года № 25 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных железнодорожных сообщений"
Решение Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2018 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2018 года № 6317
В соответствии со статьей 50 Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 19 мая 2016 года № 25 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных железнодорожных сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5532, опубликовано 14 июня 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", информационно-правовой системе "Әділет" от 22 июня 2016 года) следущее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 20-сессии
Кызылординского областного маслихата
К. Ирюков
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению Кызылординского областного маслихата от "01" июня 2018 года № 205
Приложение к решению Кызылординского областного маслихата от 19 мая 2016 года №25
Перечень социально значимых пассажирских межрайонных железнодорожных сообщений
Сообщения
1
Кызылорда – Бесарык (Жанакорганский район)