"2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 шілдедегі № 186 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 шілдеде № 6396 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 148 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6133 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 636 553,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 582 426 мың теңге;
2) шығындар – 636 553,4 мың теңге;";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 133 545,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 485,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 106 027 мың теңге;
2) шығындар – 133 545,8 мың теңге;";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 153 845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 270 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 145 430 мың теңге;
2) шығындар – 153 845 мың теңге;";
4-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 78 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 808 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 75 233 мың теңге;
2) шығындар – 78 041 мың теңге;";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 67 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 764 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 июля 2018 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 июля 2018 года № 6396. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 148 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6133, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 636 553,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 582 426 тысяч тенге;
2) затраты – 636 553,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 133 545,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 485,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 027 тысяч тенге;
2) затраты – 133 545,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 153 845 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 145 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 145 430 тысяч тенге;
2) затраты – 153 845 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 78 041 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 808 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 233 тысяч тенге;
2) затраты – 78 041 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 67 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 764 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсімі – 67 133 мың теңге;
2) шығындар – 69 507 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының кезектен
тыс 24-сессиясының төрағасы
Д.Буханов
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: М.Наятұлы

поступления трансфертов – 67 133 тысяч тенге;
2) затраты – 69 507 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Д.Буханов
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы