"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы №05-16/148 шешiмiне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 218 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 6288 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 495 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.10.2020 № 495 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/148 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5949 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте жарияланған) шешiмiне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларындағы:
2-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жариялансын:
"8) уәкiлеттi орган – жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын "Жаңақорған ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХІ cессиясының төрағасы
Н.Қалжанов
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов

О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года №05-16/148 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2018 года № 6288. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 октября 2020 года № 495
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02.10.2020 № 495 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года № 05-16/148 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5949, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 сентября 2017 года) следующее изменение:
В правилах содержания оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункте 8) пункта 2 изложить в новой редакции:
"8) уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Жанакорганского района" финансируемый за счет местного бюджета, осуществляющий оказание социальной помощи".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Н. Калжанов
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов