2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 53 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 6172 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сырдария ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 12 февраля 2018 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2018 года № 6172. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырдарьинскому району на 2018 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел образования" в установленном законодательством порядке принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинскогорайона.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.

Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "12" ақпандағы №53 қаулысына қосымша
Сырдария ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, төлемақысының мөлшері
Мек­теп­ке дей­ін­гі тәр­бие және оқы­ту ұй­ым­дар
ының әкім­ші­лік аумақ­тық ор­на­ла­суы
Мек­теп­ке дей­ін­гі тәр­бие және оқы­ту ұй­ым­да­ры­ның тәр­би­е­ле­ну­ші­лер са­ны
Мек­теп­ке дей­ін­гі ұй­ым­дар­да­ғы бір ай­да­ғы тө­ле­ма­қы мөл­ше­рі (тең­ге)
Ба­ла бақ­ша
Мек­теп жа­нын
да­ғы то­лық күн­дік ша­ғын-ор­та­лық­тар
Мек­теп жа­нын
да­ғы жар­ты күн­дік ша­ғын- ор­та­лық­тар
Дер­бес то­лық күн­дік ша­ғын-ор­та­лық
тар
Дер­бес жар­ты күн­дік ша­ғын- ор­та­лық­тар
Бала бақша
Мек­теп жа­нын­да­ғы то­лық күн­дік ша­ғын-ор­та­лық­тар
Мек­теп жа­нын­да­ғы жар­ты күн­дік ша­ғын-ор­та­лық­тар
Дер­бес то­лық күн­дік ша­ғын-ор­та­лық
тар
Дер­бес жар­ты күн­дік ша­ғын-ор­та­лық­тар
1
Сырдария ауданы

Приложение к постановлению акимата Сырдарьинского района от "12" февраля 2018 года № 53
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырдарьинскому району на 2018 год
Ад­ми­ни­стра­тив­но-тер­ри­то­ри­аль­ное рас­по­ло­же­ние ор­га­ни­за­ции до­школь­но­го вос­пи­та­ния и обу­че­ния
Ко­ли­че­ство вос­пи­тан­ни­ков ор­га­ни­за­ций до­школь­но­го вос­пи­та­ния и обу­че­ния
Раз­мер пла­ты в до­школь­ных ор­га­ни­за­ци­ях об­ра­зо­ва­ния в ме­сяц (тен­ге)
Дет­ский сад
Ми­ни-центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни-центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни- центр с пол­ным днем пре­бы­ва
ния са­мо­сто­я­тель­ный
Ми­ни-центр с непол­ным днем пре­бы­ва
ния са­мо­сто­ят ель­ный
Дет­ский сад
Ми­ни-центр с пол­ным днем пре­бы­ва
ния при шко­ле
Ми­ни-центр с непол­ным днем пре­бы­ва
ния при шко­ле
Ми­ни- центр с пол­ным днем пре­бы­ва
ния са­мо­сто­я­тель­ный
Ми­ни-центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­сто­ят
ель­ный
1
Сыр­да­рин­ский рай­он