Шиелі ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 256 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 6431 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шиелийскому району на 2018 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 12 сентября 2018 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 сентября 2018 года № 6431. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шиелі ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "12" қыркүйектегі № 256 қаулысына қосымша
Шиелі ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк-аумақтық орналасуы (аудан)
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндiк шағын-орталықтар
Дербес толық күндiк шағын-орталықтар
Дербес жарты күндiк шағын-орталықтар
1
2
3
4
5
6
7
1
Шиелі ауданы
4780
290
0
0
0
Кестенің жалғасы
Мектепке дейiнгi тәрбиеленушілердің бір айдағы қаржыландырудың мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндiк шағын-орталықтар
Дербес толық күндiк шағын-орталықтар
Дербес жарты күндiк шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталық тар
8
9
10
11
12
13
14
24240
20374
0
0
0
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шиелийскому району на 2018 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Оразбекулы
Приложение к постановлению акимат Шиелийского района от "12" сентября 2018 года №256
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шиелийскому району на 2018 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини- центр с полным днем пребывания при школе
Мини- центр с неполным днем пребывания при школе
Мини- центр с полным днем пребывания самостоя тельный
Мини- центр с неполным днем пребывания самостоя тельный
1
2
3
4
5
6
7
1
Шиелийский район
4780
290
0
0
0
Продолжение таблицы
Размер финансирования воспитанников в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини- центр с полным днем пребывания при школе
Мини- центр с неполным днем пребывания при школе
Мини- центр с полным днем пребывания самостоя тельный
Мини- центр с неполным днем пребывания самостоя тельный
Детский сад
Мини- центр с полным днем пребывания при школе
8
9
10
11
12
13
14
24240
20374
0
0
0
Не более десяти кратного месячного расчетного показателя
Не более шести кратного месячного расчетного показателя