Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 114 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 3623 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 2 тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы әкімдігінің 31.07.2019 № 170 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Бекітілсін: осы қаулының 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы.
2. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегінде бағдарламаның әкімшісі – Маңғыстау облысының білім басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі 2018-2019 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдау бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыруды көздестірсін.
4. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018 – 2019 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 21 мая 2018 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 июня 2018 года № 3623.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 31.07.2019 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить: государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" предусмотреть финансирование государственного образовательного заказа по приему в учебные заведения технического и профессионального образования в 2018 - 2019 учебном году.
4. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области":

техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2018-2019 учебный год;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының білім
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Н.К. Қойжанов
"21" 05 2018 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2018 жылғы "21" 05
№ 114 қаулысына 1 қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (орта буын мамандарын даярлау үшін) Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
р/с
Техникалық және кәсіптік оқыту мамандықтарының коды
Мамандықтың атауы
2018-2019 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы көлемі
1
2
3
4
010000 - Білім беру
1

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Сакеева Р.К.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управления образования
Мангистауской области"
Койжанов Н.К.
"21" 05 2018 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области от
"21" 05 2018 года
№ 114
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019 учебный год (для подготовки специалистов среднего звена) Администратор бюджетных программ - Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
п/п
Код специальности технического и профессионального образования
Наименование специальности
Объем государственного образовательного заказа на 2018-2019 учебный год
1
2
3
7
0100000 – Образование
1