Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 58 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 7726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының:
Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы № 179 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5072 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйектегі "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған);
Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 217 "Барлық кандидаттар үшін сайлау алдындағы үгіт жүргізу үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5139 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қарашадағы "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алтынсарин ауданының әкімдігінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауданының әкімі Е. Жаманов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 5 апреля 2018 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 апреля 2018 года № 7726
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алтынсаринского района:
постановление акимата Алтынсаринского района от 11 августа 2014 года № 179 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5072, опубликовано в районной газете "Таза бұлақ - Чистый родник" 26 сентября 2014 года);
постановление акимата Алтынсаринского района от 23 сентября 2014 года № 217 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5139, опубликовано в районной газете "Таза бұлақ - Чистый родник" 7 ноября 2014 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алтынсаринского района Е. Жаманов