Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 шілдеде № 7976 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 01-27/494 ұсынысы негізінде Денисов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округі Денисовка ауылының аумағында орналасқан "Тобольское-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығының кешені аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Денисов ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7714 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Денисов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауылдық округінің әкімі В. Наконечный
"КЕЛІСІЛДІ"
"Денисов ауданы
әкімдігінің ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ В. Шерер
2018 жылғы "10" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау
комитетiнiң Денисов
аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Қ. Исмағұлов
2018 жылғы "10" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Денисов
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Б. Байгелов
2018 жылғы "10" шілде

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 10 июля 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июля 2018 года № 7976
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района от 15 июня 2018 года № 01-27/494, аким Денисовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бешенству крупного рогатого скота на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Тобольское-1", расположенного на территории села Денисовка Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Денисовского сельского округа от 10 апреля 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7714, опубликовано 25 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Денисовского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского сельского округа В. Наконечный
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Денисовского района"
______________ В. Шерер
"10" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Денисовская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______________ К. Исмагулов
"10" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Денисовское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравохранения
Республики Казахстан"
_______________ Б. Байгелов
"10" июля 2018 года