Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 328 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8217 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –5 331 646,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 937 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 805,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 24 103,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 352 163,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 357 634,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 36 238,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 68 175,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 31 937,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 62 226,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 226,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 05.12.2019 № 452 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджетке аудандық бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 1865567,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Қарабалық кенті және Қостанай ауылдық округінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 134184,0 мың теңге көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қарабалық кенті – 123253,0 мың теңге;
Қостанай ауылдық округі – 10931,0 мың теңге.
4-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 140,6 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен бөлінген 139,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 1,6 мың теңге сомасында бөлінген трансферттерді қайтару.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 04.03.2019 № 359 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете Карабалыкского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8217. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 331 646,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 937 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 805,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 103,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 352 163,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 357 634,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 238,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 175,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 937,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62 226,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 226,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 05.12.2019 № 452 (вводится в действие 01.01.2019).
2. Бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объҰм бюджетной субвенции передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1865567,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объҰмы субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка Карабалык и Кустанайского сельского округа в сумме 134184,0 тысячи тенге, в том числе:
поселок Карабалык - 123253,0 тысячи тенге;
Кустанайский сельский округ – 10931,0 тысяча тенге.
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 140,6 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 139,0 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 1,6 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.03.2019 № 359 (вводится в действие 01.01.2019).

5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
3) ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігін арттырғаны үшін қосымша ақы төлеуге;
4) білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастапқы, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының оқытушыларына қосымша ақы төлеуге;
5) мектептердің педагог – психологтарының лауазымдық жалақысын көтеруге;
6) мектептердің педагог – психологтардың педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
7) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлерінің, жекелеген санаттарындағы азаматтық қызметкерлердің, мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
8) жалақы деңгейін көтеру үшін төмен жалақы қызметкерлерінің салық ауыртпалығын төмендету есебінен шығындардың орнын толтыруға;
9) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
10) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
11) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
12) 2019 жылға арналған еңбек нарығын дамытуға;
13) көлік инфрақұрылымның басымды жобаларды қаражаттандыруға.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер түсімі көзделсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден қаражат түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) балаларды тасымалдау үшін автобустарды сатып алуға;
3) 1 сыныпта электрондық кезенді енгізуге;
4) "Бозкөл орта мектебі" ғимаратының күрделі жөндеуге;
5) "Қарабалық аудандық Мәдениет Үйі" ғимаратының күрделі жөндеуіне;
6) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қос алғанда, еңбек нарығында кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;

5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
4) доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования;
5) увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
6) доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ;
7) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
8) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
9) выплату государственной адресной социальной помощи;
10) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
11) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
12) развитие рынка труда на 2019 год;
13) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) приобретение автобусов для подвоза детей;
3) внедрение электронной очереди в 1 класс;
4) капитальный ремонт здания "Боскольская средняя школа";
5) капитальный ремонт здания "Карабалыкский районный Дом культуры";
6) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;

7) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалға алу (жалдау) бойынша шығыстарды өтеуге;
8) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәзеге жаратуға;
9) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында аутсорсингіне;
10) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз етуіне;
11) аймақтық материалдардың негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу – әдістемелік құралды жариялау үшін және "Алтын адам" кіші жобаны және "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру шеңберінде оларды мектептерге енгізуге;
12) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
13) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
14) қызметтік автокөлікті сатып алуына.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 04.03.2019 № 359 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

7) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;
8) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
9) на аутсорсинг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
10) для обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
11) для издания учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жанғыру";
12) на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
13) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
14) на приобретение служебного автотранспорта.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.03.2019 № 359 (вводится в действие 01.01.2019).

9. Қарабалық ауданының жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 05.12.2019 № 452 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2019 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 05.12.2019 № 452 (вводится в действие 01.01.2019).
10. Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

11. 2019 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
12. Ауылдық округтер бойынша таратылған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 328 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2019 жылға арналған аудандық бюджеті

11. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
12. Утвердить трансферты органам местного самоуправления, распределенные по сельским округам, согласно приложению 6 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 328
Районный бюджет Карабалыкского района на 2019 год

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 05.12.2019 № 452 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Лесное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 05.12.2019 № 452 (вводится в действие 01.01.2019).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Лесное"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов