Қостанай облысы Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің Мереке ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 8037 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 12 тамыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округі әкімінің 12.08.2019 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 01-19/204 ұсынысы негізінде Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің Мереке ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Науырзым ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Науырзым аудандық қоғамдық Денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Мереке Дамдинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области
Решение акима Дамдинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 11 сентября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 сентября 2018 года № 8037. Утратило силу решением акима Дамдинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 12 августа 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Дамдинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 12.08.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 июня 2018 года № 01-19/204, аким Дамдинского сельского округа Наурзумского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Мереке Дамдинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии Наурзумского района" (по согласованию), государственному учреждению "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Наурзумское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Дамдинского сельского округа Наурзумского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дәмді ауылдық округінің әкімі С. Оразбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Науырзым
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е.У. Бижанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау Министрлігі Қоғамдық денсаулық
сақтау комитеті Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Науырзым аудандық қоғамдық
Денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________________ А.Х. Аңсағаев
КЕЛІСІЛДІ
"Науырзым ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ С.Ғ. Олжабаев

3) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дамдинского сельского округа С. Оразбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Наурзумская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
___________________ Бижанов Е.У.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Наурзумское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
___________________ Ансагаев А.Х.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Наурзумского района"
________________ Олжабаев С.Г.