Мәслихаттың 2016 жылғы 16 қарашадағы № 56 "Таран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 190 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 маусымда № 7838 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 16 қарашадағы № 56 "Таран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6753 тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсанда "Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессияның төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ Т. Бекмурзаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 16 ноября 2016 года № 56 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тарановскому району"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 6 июня 2018 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июня 2018 года № 7838
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 16 ноября 2016 года № 56 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тарановскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6753, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Маяк").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Тарановского района"
____________________ Т. Бекмурзаев