Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 маусымдағы "Баянауыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 176/34 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қазандағы № 202/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 6106 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 маусымдағы "Баянауыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 176/34 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен

О признании утратившим силу решения Баянаульского районного маслихата от 02 июня 2014 года № 176/34 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Баянаульского районного маслихата"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24 октября 2018 года № 202/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2018 года № 6106
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата от 02 июня 2014 года № 176/34 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Баянаульского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3850, опубликованное 18 июня 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен