Шектеу іс-шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 тамыздағы "Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округінде орналасқан "Анет" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-07 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 1-03-08 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2018 жылғы 8 қарашадағы № 2-19/251 ұсынысы негізінде, Күркелі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округінің "Анет" шаруа қожалығының аумағында жылқы сақауы ауруын жою бойынша ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар кешенін жүргізумен байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 тамыздағы "Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округінде орналасқан "Анет" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-07 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 20 тамызда № 6040 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 тамызда "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Т. К. Сагинтаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Баянауыл ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы А. С. Ынтыкбаев
2018 жылғы "12" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Баянауыл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Р. Д. Нургалиев
2018 жылғы "12" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті
Павлодар облысы қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің
Баянауыл аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Е. Карибжанов
2018 жылғы "12" желтоқсан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Куркелинского сельского округа Баянаульского района от 14 августа 2018 года № 1-03-07 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Анет" в Куркелинском сельском округе Баянаульского района"
Решение акима Куркелинского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 12 декабря 2018 года № 1-03-08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2018 года № 6171
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 8 ноября 2018 года № 2-19/251, аким Куркелинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни мыта лошади снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Анет" в Куркелинском сельском округе Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Куркелинского сельского округа Баянаульского района от 14 августа 2018 года № 1-03-07 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Анет" в Куркелинском сельском округе Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 августа 2018 года № 6040, опубликованное 28 августа 2018 года в районной газете "Баянтау").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. К. Сагинтаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
Баянаульского района" А. С. Ынтыкбаев
"12" декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Баянаульская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Р. Д. Нургалиев
"12" декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Баянаульское районное управление
охраны общественного здоровья департамента
охраны общественного здоровья Павлодарской
области комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" А. Е. Карибжанов
"12" декабря 2018 года