235 725
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
139 208
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 820
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 195
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 404
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
14 241
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 857
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 848
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 848
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 512
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 211
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 217
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 848
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
827 774
1
Тұрғын үй шаруашылығы
85 963
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 700
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 700
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
82 263
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
82 263
2
Коммуналдық шаруашылық
737 811
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 043
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
78 543
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
500
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
658 768
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
658 768
3
Елді мекендерді көркейту
4 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

235 725
002
Программа занятости
139 208
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 820
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 195
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 404
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 241
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 857
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 848
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 512
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 211
021
Капитальные расходы государственного органа
60
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 217
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 848
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
827 774
1
Жилищное хозяйство
85 963
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 700
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 700
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
82 263
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
82 263
2
Коммунальное хозяйство
737 811
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 043
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
78 543
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
500
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
658 768
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
658 768
3
Благоустройство населенных пунктов
4 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

115
9
Басқалар
374 612
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
62 809
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9 558
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 926
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 325
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176 725
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 725
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
38 238
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
38 238
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
96 840
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
96 840
14
Борышқа қызмет көрсету
44
1
Борышқа қызмет көрсету
44
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
44
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
44
15
Трансферттер
469 404
1
Трансферттер
469 404
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
469 404
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
425
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
148 738
038
Субвенциялар
284 231
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
36 010
3. Таза бюджеттік кредиттеу
3 940
Бюджеттік кредиттер
37 875
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37 875
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37 875
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

115
9
Прочие
374 612
452
Отдел финансов района (города областного значения)
62 809
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9 558
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
49 926
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 325
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176 725
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
176 725
464
Отдел образования района (города областного значения)
38 238
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
38 238
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
96 840
079
Развитие социальной и инжинерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
96 840
14
Обслуживание долга
44
1
Обслуживание долга
44
452
Отдел финансов района (города областного значения)
44
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
44
15
Трансферты
469 404
1
Трансферты
469 404
452
Отдел финансов района (города областного значения)
469 404
006
Возврат.неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
425
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
148 738
038
Субвенции
284 231
051
Трансферты органам местного самоуправления
36 010
3. Чистое бюджетное кредитование
3 940
Бюджетные кредиты
37 875
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37 875
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37 875
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговое ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлысского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендерддің санитариясын қамтамасыз ету
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2018 жылғы 24
желтоқсандағы № 2/38 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына трансферттер сомаларын үлестіру
(өзгерістермен)

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Аппарат акима Федоровского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Аппарат акима Федоровского сельского округа
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима Федоровского сельского округа
Приложение 6
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 24 декабря 2018 года № 2/38
Распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2019 год
(с изменениями)