Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 26/142 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 40/202 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қарашада № 6118 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 26/142 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5812 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"69 259" сандары "86 519" сандарымен ауыстырылсын;
"5 826" сандары "7 322" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер - 52 мың тенге;";
"63 433" сандары "79 145" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "69 259" сандары "86 519" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"36 586" сандары "47 829" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер - 141 мың тенге;";
"33 514" сандары "44 616" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "36 586" сандары "47 829" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"32 094" сандары "40 336" сандарымен ауыстырылсын;
"5 507" сандары "6 045" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер - 579 мың тенге;";
"26 587" сандары "33 712" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "32 094" сандары "40 336" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"96 698" сандары "93 358" сандарымен ауыстырылсын;
"3 304" сандары "3 991" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер - 446 мың тенге;";
"93 394" сандары "88 921" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "96 698" сандары "93 358" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
1) тармақшада:
"77 514" сандары "74 397" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер - 81 мың тенге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 26/142 "О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25 октября 2018 года № 40/202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 ноября 2018 года № 6118
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 26/142 "О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5812, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "69 259" заменить цифрами "86 519";
цифры "5 826" заменить цифрами "7 322";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления - 52 тысяч тенге;";
цифры "63 433" заменить цифрами "79 145";
в подпункте 2) цифры "69 259" заменить цифрами "86 519";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "36 586" заменить цифрами "47 829";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления - 141 тысяч тенге;";
цифры "33 514" заменить цифрами "44 616";
в подпункте 2) цифры "36 586" заменить цифрами "47 829";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "32 094" заменить цифрами "40 336";
цифры "5 507" заменить цифрами "6 045";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления - 579 тысяч тенге;";
цифры "26 587" заменить цифрами "33 712";
в подпункте 2) цифры "32 094" заменить цифрами "40 336";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "96 698" заменить цифрами "93 358";
цифры "3 304" заменить цифрами "3 991";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления - 446 тысяч тенге;";
цифры "93 394" заменить цифрами "88 921";
в подпункте 2) цифры "96 698" заменить цифрами "93 358";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "77 514" заменить цифрами "74 397";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления - 81 тысяч тенге;";