Шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қазандағы "Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округінің кейбір елді мекендері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 1-03-04 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 шілдеде № 6019 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Павлодар ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 2-36/79 ұсынысы негізінде Чернорецк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі-қара мал бруцеллезі ауруын жою бойынша ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар кешенін жүргізуге байланысты Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округінің келесі елді мекендері аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын:
Қаракөл ауылы, "Лидер" қарапайым серіктестігі нысанындағы фермерлік шаруашылығы аумағында, жер учаскесінің кадастрлік нөмірі 14-211-014-084;
Чернорецк ауылы - 1 Май, Тургенев, Ленин, 40 лет Победы көшелері;
Пресное ауылы - Молодежный, Жамбыл, Победа, Сәтпаев көшелері.
2. Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қазандағы "Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округінің кейбір елді мекендері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5653 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 31 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Чернорецк ауылдық округінің әкімі С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Павлодар аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы Ж.Ж. Курмангазин
_______________
2018 жылғы "9" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы А. Тлеуленов
_______________
2018 жылғы "9" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының денсаулық
сақтау Министрлігінің Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің Павлодар
облысы Қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің Павлодар аудандық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы С. Султангалиев
_______________
2018 жылғы "9" шілде

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района от 11 октября 2017 года № 1-03-02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории некоторых населенных пунктов Чернорецкого сельского округа Павлодарского района"
Решение акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 9 июля 2018 года № 1-03-04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 июля 2018 года № 6019
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарского района от 20 февраля 2018 года № 2-36/79 аким Чернорецкого сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия на территории следующих населенных пунктов Чернорецкого сельского округа Павлодарского района:
село Караголь, на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Лидер", земельный участок с кадастровым номером 14-211-014-084;
село Чернорецк - улицы 1 Мая, Тургенева, Ленина, 40 лет Победы;
село Пресное - улицы Молодежная, Жамбыла, Победы, Сатпаева.
2. Признать утратившим силу решение акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района от 11 октября 2017 года № 1-03-02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории некоторых населенных пунктов Чернорецкого сельского округа Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5653, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 октября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Чернорецкого сельского округа С. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Павлодарской районной территориальной
инспекции комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Ж. Курмангазин
______________________
"9" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
Павлодарского района" А. Тлеуленов
______________
"9" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Павлодарское районное управление
охраны общественного здоровья Департамента
охраны общественного здоровья Павлодарской
области Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" С. Султангалиев
______________
"9" июля 2018 года