ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының "Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXVII сессиясының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 288 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 1518 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешімімен

О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы"
Решение XXXVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 21 ноября 2018 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 декабря 2018 года № 1518. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15 апреля 2024 года № 108

Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 15.04.2024 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15.04.2024 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:

1. ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының "Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 914 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2011 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

1. Внести в решение XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 914, опубликовано 31 декабря 2011 года в газетах "Алматы акшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 101-бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 576-бабына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
аталған шешімнің қосымшасындағы:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 101 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:";
в приложении к указанному решению:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлікті және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К.В. Авершинге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XХХVІІ сессиясының төрағасы
Н. Мұхамед-Рахимов
VІ сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Авершина К.В.
4. Настоящее решение вводится в действие co дня его первого официального опубликования.
Председатель ХXXVII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
Н. Мухамед-Рахимов
Секретарь маслихата города
Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев