"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Южное селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі №18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 4860 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Южное селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі № 18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 16 қазанда №1906 тіркелінді, 2012 жылғы 29 қазанда аудандық "Аққайың", "Колос" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырыбында, шешімнің мәтінінде, шешімнің қосымшасында "селосы", "селосының" сөздері "ауылы", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің мәтінінде, шешімнің қосымшасында "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Г. Добромирова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесініңбасшысы
___________________ О. Плищенко
2018 жылғы "10" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің сәулет,
құрылыс, тұрғын үй-
коммуналдықшаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
коммуналдықмемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________________Б. Омаров
2018 жылғы "10" шілде

О внесении изменений в решение акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2012 года №18 "О присвоении наименований улицам в селе Южное Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2018 года № 4860
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2012 года № 18 "О присвоении наименований улицам в селе Южное Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 октября 2012 года № 1906, опубликовано 29 октября 2012 года в районных газетах "Аққайың", "Колос") следующие изменения:
в заголовке, по тексту решения, в приложении к решению на казахском языке слово "селосы", "селосының" заменить словами "ауылы", "ауылының";
по тексту решения, в приложении к решению на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г. Добромирова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения "Отдел
культуры и развития языков акимата
Аккайынского района Северо-
Казахстанской области"
________________О. Плищенко
"10" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного учреждения "Отдел
архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Аккайынского района Северо-
Казахстанской области"
____________________Б. Омаров
"10" июля 2018 года