Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 6-9-1 "Айыртау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 6-17-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 4625 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мəслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 6- 47-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 6-47-17 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Айыртау ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 6-9-1 "Айыртау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4147 тіркелген, 2017 жылғы 24 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Айыртау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларының 2-тармағының 1) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" – коммерциялық емес акционерлік қоғамы уәкілетті ұйым - Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру үшін, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
маслихатының XVII
сессиясының төрағасы А. Бәйтенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
маслихатының хатшысы Б.Жанахметов
КЕЛІСІЛДІ
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
____________________ Қ.Ақсақалов
2018 жылғы 9 наурыз

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата от 6 апреля 2017 года № 6-9-1 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Айыртауского района"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 марта 2018 года № 6-17-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2018 года № 4625. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 6-47-17
Сноска. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25.11.2020 № 6-47-17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Айыртауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Айыртауского района от 6 апреля 2017 года № 6-9-1 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Айыртауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4147, опубликовано 24 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Айыртауского района, утвержденных указанным решением, изложить в следующей редакции:
"1) уполномоченная организация – некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XVII сессии Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области А.Байтенов
Секретарь
Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области Б.Жанахметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Северо-Казахстанской области
_______________________ К.Аксакалов
9 марта 2018 года