Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4831 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 23.01.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 15-12/100 ұсынуы негізінде, Дмитриев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округінің Дмитриевка ауылында "Керей" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Т. Есләмов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2018 года № 4831. Утратило силу решением акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23.01.2019 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 14 июня 2018 года № 15-12/100, аким Дмитриевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Керей" в селе Дмитриевка Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Т. Ислямов