Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 "2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 234 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 4206 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 "2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықытық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4040 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"54 016" деген сандар "15 510" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 270" деген сандар "7 494" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 746" деген сандар "8 016" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"54 016" деген сандар "15 510" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"31 388" деген сандар "29 434" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 970" деген сандар "15 016" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"31 388" деген сандар "29 434" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақтың:
1) тармақшасында:
"56 800" деген сандар "14 211" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 656" деген сандар "5 918" деген сандармен ауыстырылсын;
"32 635" деген сандар "8 293" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 509" деген сандар "0" деген санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"56 800 " деген сандар "14 211 " деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 184 "О бюджете сельских округов города Атырау на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 июня 2018 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 июля 2018 года № 4206
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджета сельских округов города Атырау на 2018 – 2020 годы, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 184 "О бюджете сельских округов города Атырау на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4040, опубликовано 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "54 016" заменить цифрами "15 510";
цифры "15 270" заменить цифрами "7 494";
цифры "38 746" заменить цифрами "8 016";
в подпункте 2):
цифры "54 016" заменить цифрами "15 510".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "31 388" заменить цифрами "29 434";
цифры "16 970" заменить цифрами "15 016".
в подпункте 2):
цифры "31 388" заменить цифрами "29 434".
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "56 800" заменить цифрами "14 211";
цифры "17 656" заменить цифрами "5 918";
цифры "32 635" заменить цифрами "8 293";
цифры "6 509" заменить цифрой "0";
в подпункте 2):
цифры "56 800" заменить цифрами "14 211".
в пункте 8:
подпункте 1):

"26 371" деген сандар "24 310" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 572" деген сандар "511" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"26 371" деген сандар "24 310" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау қалалық мәслихаттың экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, энергетика, тұрғын үй және автокөлік жолдары мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә. Семғалиев) жүктелсін.

цифры "26 371" заменить цифрами "24 310";
цифры "2 572" заменить цифрами "511";
в подпункте 2):
цифры "26 371" заменить цифрами "24 310".
2. Приложении 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.