Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы
Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 298 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 4771 болып тіркелді
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ.Сәрсембаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
К.Т.Нукенов
Ә.Е.Тұрғымбеков
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
Т.Қ.Сәрсембаев
Е.Қ.Тасжүреков
А.С.Сәбитов
А.Б.Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің
2018 жылғы "26" қазандағы
№ 298 қаулысына қосымша
Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі
1. Облыстық мемлекеттік кәсіпорындар үшін- таза кірістің 45 пайызы мөлшерінде.
1.1. "Түркістан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының "Оңтүстік жолдары" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорны үшін 2019-2021 жылдарға - таза кірістің 10 пайызы мөлшерінде.
Ескерту. Қосымша 1.1 - тармақпен толықтырылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 05.03.2020 № 53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Туркестанской области от 26 октября 2018 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 ноября 2018 года № 4771
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления и распределения части чистого дохода областных государственных предприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области.
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сарсембаева Т.К.
Аким области Ж.Туймебаев
Нукенов К.Т.
Тургумбеков А.Е.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "26" октября 2018 года
№ 298
Норматив отчисления и распределения части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий.
1. Для областных государственных предприятий - в размере 45 процентов от чистого дохода.
1.1. Для государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Оңтүстік жолдары" управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Туркестанской области" на 2019-2021 годы - в размере 10 процентов от чистого дохода.
Сноска. Приложение дополнено пунктом 1.1 в соответствии с постановлением акимата Туркестанской области от 05.03.2020 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Денсаулық сақтау саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыратын облыстық мемлекеттік кәсіпорындар үшін - таза кірістің 5 пайызы мөлшерінде.
3. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бөлігі кәсіпорынның дамуына жұмсалады.

2. Для областных государственных предприятий, осуществляющих производственно-хозяйственную деятельность в области здравоохранения, в размере 5 процентов от чистого дохода.
3. Оставшейся в распоряжении коммунальных государственных предприятий части чистого дохода направляется на развитие предприятия.