Сайрам ауданы әкімінің 9 қазан 2017 жылғы № 16 "Жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 2 шешімі. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 22 ақпанда № 4459 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам ауданының әкiмi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Сайрам ауданы әкімінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 16 "Жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4235 тіркелген, 2017 жылдың 27 қазанында "Мәртөбе" газетінде және 2017 жылғы 16 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сайрам ауданынының аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді оның Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімі Б.Мамаев

О признании утратившим силу решения акима Сайрамского района от 9 октября 2017 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 23 января 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 февраля 2018 года № 4459
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Сайрамского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сайрамского района от 9 октября 2017 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4235, опубликовано 27 октября 2017 года в газете "Пульс Сайрама" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 ноября 2017 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сайрамского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким района Б. Мамаев