Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-201-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, кент, ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 31-303-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 4828 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қараша № 30-298-VI "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 17-176-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4815 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-201-VI "2018-2020 жылдарға арналғанқала, кент, ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4379 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2018 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 834 663 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 207 948 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 441 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 626 274 мың теңге;
2) шығындар – 1 834 663 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Көктерек кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 18-201-VI "О бюджете города, поселка, села и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2018 года № 31-303-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 декабря 2018 года № 4828. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пуктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 26 ноября 2018 года № 30-298-VI "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 17-176-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4815, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 18-201-VI "О бюджетах города, поселка, села и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4379, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Сарыагаш" и 29 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 834 663 тысяч тенге:
налоговые поступления –207 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 441 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –1 626 274 тысяч тенге;
2) затраты – 1 834 663 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 134 151 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 284 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 578 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 120 289 мың теңге;
2) шығындар –134 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Жемісті ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 143 216 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 353 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 136863 мың теңге;
2) шығындар – 143 216 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
4. Қызылжар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 274 873 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 433 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 243 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 265 197 мың теңге;
2) шығындар – 274 873 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
5. Дарбаза ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 105 796 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 568 мың теңге;

1) доходы – 134 151 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –120 289 тысяч тенге;
2) затраты – 134 151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 216 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 353 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 136 863 тысяч тенге;
2) затраты – 143 216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 274 873 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 433тысяч тенге;
неналоговые поступления – 243 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –265 197тысяч тенге;
2) затраты – 274 873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 796 тысяч тенге:
налоговые поступления –11 568 тысяч тенге;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Умирзаков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
30 қарашадағы № 31-303-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
26 желтоқсандағы № 18-201-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Умирзаков
Секретарь районного маслихата Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 30 ноября
2018 года № 31-303-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2017 года № 18-201-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2018 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование