Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 25/138-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 мамырда № 4594 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1 тармағына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Төлеби ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Жұмабаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
27 сәуірдегі № 25/138-VI
шешіміне қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 50/248-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 тіркелген, 2016 жьлғы 28 наурызда "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған);
2) Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 9/39-VI "Төлеби ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3859 тіркелген, 2016 жылғы 22 қазанда "Төлеби туы" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Толебийского районного маслихата
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 25/138-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 мая 2018 года № 4594
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Толебийского районного маслихата согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на офиациальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Толебийского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М.Жумабаев
Секретарь районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение к
решению Толебийского
районного маслихата от
27 апреля 2018 года
№ 25/138-VI
Перечень решении Толебийского районного маслихата признанных утратившими силы
1) решение Толебийского районного маслихата от 4 марта 2016 года № 50/248-VI "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3641, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" от 28 марта 2016 года);
2) решение Толебийского районного маслихата от 23 сентября 2016 года № 9/39-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3859, опубликовано в газете "Толеби туы" от 22 октября 2016 года);

3) Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 13/75-VI "Б" корпусы Төлеби аудандық мәслихат аппаратының мемлекттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 тіркелген, 2017 жылғы 21 сәуірде "Төлеби туы" газетінде жарияланған).

3) решение Толебийского районного маслихата от 29 марта 2017 года № 13/75-VI "Об утверждении методики деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Толебийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4034, опубликовано в газете "Толеби туы" от 21 апреля 2017 года).