"Коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 105 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 121 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 мамырда № 5637 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 15.12.2023 № 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 10-3-бабы 2-тармағының 4-6) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 105 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3981 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 маусымда, 2015 жылғы 15 маусымдағы № 67 "Дидар" (17156) және 2015 жылғы 13 маусымдағы № 68 "Рудный Алтай" (19667) газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларының:
16-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Егер тұтынушы тұтынылған энергияға төлем жасамағаны үшін белгіленген тәртіппен ажыратылатын болса, онда оны қайта қосу қарыз өтелгеннен кейін жүргізіледі. Бірнеше рет ажырату кезінде (бір реттен көп) оны қосу қарызын өтегеннен кейін және қосқаны үшін төлем жасағаннан кейін жүргізіледі.".
2. Облыс әкімінің аппараты, облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2015 года № 105 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 мая 2018 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2018 года № 5637. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 декабря 2023 года № 287
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 15.12.2023 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-6) пункта 2 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Восточно-Казахстанской областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2015 года № 105 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3981, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 июня 2015 года, в газетах "Дидар" от 15 июня 2015 года № 67 (17156) и "Рудный Алтай" от 13 июня 2015 года № 68 (19667)) следующее изменение:
в Правилах предоставления коммунальных услуг, утвержденных указанным постановлением:
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Если потребитель отключен в установленном порядке за неоплату использованной энергии, то подключение его производится после погашения долга. При неоднократном отключении (более одного раза) подключение его производится после погашения долга и внесения платы за подключение.".
2. Аппарату акима области, управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялау үшін Шығыс Қазақстан облысы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жолдауды;
4) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің құрылыс, энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Восточно-Казахстанской области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам строительства, энергетики и жилищно-коммунального хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов