Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/268-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 5685 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Нәбиев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 10 қазандағы
№ 23/268-VІ шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2515, 2009 жылғы 18 қарашада "Рудный Алтай", 2009 жылғы 19 қарашада "Дидар" газеттерінде жарияланды).
2. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешімге өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/403-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2561, 2012 жылғы 9 қаңтарда "Дидар", 2012 жылғы 10 қаңтарда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).
3. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешімге өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/93-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2730, 2012 жылғы 1 желтоқсанда "Дидар", 2012 жылғы 2 желтоқсанда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).
4. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешімге өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/129-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2941, 2013 жылғы 8 мамырда "Дидар", 2013 жылғы 9 мамырда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/268-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2018 года № 5685
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Набиев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 октября 2018 года
№ 23/268-VI
Перечень решений Восточно-Казахстанского областного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2515, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 18 ноября 2009 года, "Дидар" от 19 ноября 2009 года).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/403-IV "О внесении изменения в решение от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2561, опубликовано в газетах "Дидар" от 9 января 2012 года, Рудный Алтай" от 10 января 2012 года).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/93-V "О внесении изменения в решение от 16 октября 2009 год № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2730, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 декабря 2012 года, Рудный Алтай" от 2 декабря 2012 года).
4. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/129-V "О внесении изменения в решение от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2941, опубликовано в газетах "Дидар" от 8 мая 2013 года, Рудный Алтай" от 9 мая 2013 года).

5. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/226-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3291, 2014 жылғы 20 мамырда "Рудный Алтай", 2014 жылғы 21 мамырда "Дидар" газеттерінде, 2014 жылғы 21 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
6. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 27/334-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3934, 2015 жылғы 26 мамырда "Рудный Алтай", 2015 жылғы 27 мамырда "Дидар" газеттерінде, 2015 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
7. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/46-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4622, 2016 жылғы 9 тамызда "ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" ақпараттық жүйесінде, 2016 жылғы 10 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
8. "Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/164-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5238, 2017 жылғы 25 қазанда ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды).

5. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/226-V "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3291, опубликовано в газетах Рудный Алтай" от 20 мая 2014 года, "Дидар" от 21 мая 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 21 мая 2014 года).
6. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/334-V "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3934, опубликовано в газетах Рудный Алтай" от 26 мая 2015 года, "Дидар" от 27 мая 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 01 июня 2015 года).
7. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/46-VI "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4622, опубликовано в информационной системе "Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде" 9 августа 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 10 августа 2016 года).
8. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/164-VI "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/209-IV "О размере социальной помощи некоторым категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 25 октября 2017 года).