"2018 жылға арналған субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 тамыздағы № 261 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 343 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 5698 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына сәйкес, "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 13717) бұйрығын іске асыру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2018 жылғы 23 қазандағы № 3-3-5/20277-1 хаты негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2018 жылға арналған субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литр, килограмм) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 тамыздағы № 261 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5675, 2018 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 15 қыркүйектегі, 18 қыркүйектегі "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы:
келесі тармақтармен толықтырылсын:
"
148
Имазамокс 16,5 г/л+ Имазапир 7,5 г/л
Евро-лайтнинг Плюс, 2,4 % в.р.к.
литр
2 543,1
149
Феноксапроп - п-этил, 140 г/л + клодинафоп - пропаргил, 90 г/л+ клоквинтоцет - мексил (антидот), 60 г/л
Кугар, к.э.
литр
2 800,0
150
С-метолахлор, 960 г/л
Метал Плюс 960, к. э.
литр
2 415,0
".
2. Облыстық ауыл шаруашылығының басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;

О внесении дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 августа 2018 года № 261 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм) на 2018 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 ноября 2018 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2018 года № 5698
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в целях реализации приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13717), на основании письма Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 3-3-5/20277-1, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утвержденииперечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм) на 2018 год" от 29 августа 2018 года № 261 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5675, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 сентября 2018 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 15 сентября, 18 сентября 2018) года следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению:
дополнить следующими пунктами:
"
148
Имазамокс 16,5 г/л+ Имазапир 7,5 г/л
Евро-лайтнинг Плюс, 2,4 % в.р.к.
литр
2 543,1
149
Феноксапроп-п-этил, 140 г/л + клодинафоп-пропаргил, 90 г/л+ клоквинтоцет-мексил (антидот), 60 г/л
Кугар, к.э.
литр
2 800,0
150
С-метолахлор, 960 г/л
Метал Плюс 960, к.э.
литр
2 415,0
".
2. Управлению сельского хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдауды;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов