Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 09 қарашадағы № 4659 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 2090 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 5643 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 02 наурыздағы № 01-09/73 ұсынымының негізінде Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Самсоновка ауылынан оңтүстік-шығысқа қарай учаскеде орналасқан "Жарболды" шаруа қожалығының аумағында ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеннен кейін ірі қара малдың бруцеллез ошақтарының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын бекіту туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 09 қарашадағы № 4659 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5289 тіркелген, 2017 жылғы 05 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 07 желтоқсанда "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппараты" мемлекекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық Әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 9 ноября 2017 года № 4659 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 2090. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июня 2018 года № 5643
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Усть-Каменогорска от 02 марта 2018 года № 01-09/73, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Жарболды", расположенного на участке к юго-востоку от села Самсоновки, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 09 ноября 2017 года № 4659 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5289, опубликовано 05 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 07 декабря 2017 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;

4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Қоңырбаев

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Усть-Каменогорска
Е. Конырбаев