2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5-6-191 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 42/291-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13090800,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4734175,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18450,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37286,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8300889,2 мың теңге;
2) шығындар – 13225452,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16261,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22725,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6464,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 150913,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150913,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 22725,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6464,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 134652,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 41/280-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен қалалық, кенттік және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 83798,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5-6-191. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 42/291-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13090800,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4734175,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18450,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37286,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8300889,2 тысяч тенге;
2) затраты – 13225452,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16261,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22725,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6464,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 150913,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150913,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22725,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6464,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134652,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2019 № 41/280-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города, поселкового и сельских округов, в сумме 83798,0 тысяч тенге в том, числе:

Аягөз қаласына - 27019,0 мың теңге;
Ақтоғай кенттік округіне - 14852,0 мың теңге;
Баршатас ауылдық округіне - 11173,0 мың теңге;
Мамырсу ауылдық округіне - 12244,0 мың теңге;
Тарлаулы ауылдық округіне - 9040,0 мың теңге;
Тарбағатай ауылдық округіне - 9470,0 мың теңге.
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) сәйкес 2019 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 45,0 %;
2) әлеуметтік салық – 45,0 %.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 41/280-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 3289892,0 мың теңге болып көзделсін.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
6. 2019 жылға ауданның атқарушы органының резерві 92600,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Аягөз ауданының 2019 жылға арналған бюджетінің атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімінің 4 қосымшасына сәйкес ескерілсін.
8. Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуі 6612,0 мың теңге болып көзделсін.
9. 5 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

городу Аягоз - 27019,0 тысяч тенге;
Актогайскому поселковому округу - 14852,0 тысяч тенге;
Баршатасскому сельскому округу - 11173,0 тысяч тенге;
Мамырсускому сельскому округу - 12244,0 тысяч тенге;
Тарлаулинскому сельскому округу - 9040,0 тысяч тенге;
Тарбагатайскому сельскому округу - 9470,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2019 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 45,0 %;
2) социальный налог – 45,0 %.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2019 № 41/280-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объем субвенции в сумме 3289892,0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 92600,0 тысяч тенге.
7. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Аягозского района на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
8. Предусмотреть погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 6612,0 тысяч тенге.
9. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 5.

2192,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
78,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
2114,0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
0,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
34,2
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
34,2
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
116,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
116,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15598,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15598,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
15598,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

2192,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
78,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2114,0
10
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
34,2
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
34,2
9
Прочие доходы от государственной собственности
116,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
116,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
15598,0
1
Прочие неналоговые поступления
15598,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
15598,0
3
Поступления от продажи основного капитала

045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
0,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
151651,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
143701,0
000
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
143701,0
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7950,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
7950,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
33057,6
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33057,6
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12618,0
000
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12618,0
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20439,6
000
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20439,6
13
Басқалар
187602,0
9
Басқалар
187602,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46199,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
34457,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
34457,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0

045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
0,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
151651,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
143701,0
000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
143701,0
027
Развитие транспортной инфраструктуры
7950,0
015
За счет средств местного бюджета
7950,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
33057,6
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
33057,6
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12618,0
000
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12618,0
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
20439,6
000
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
20439,6
13
Прочие
187602,0
9
Прочие
187602,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46199,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
34457,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
34457,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
0,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
0,0

026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерқызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4596,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4596,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7146,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
7146,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130004,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
130004,0
000
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
130004,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11399,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11399,0
000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11399,0
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
0,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
34,2
1
Борышқа қызмет көрсету
34,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34,2
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,2
000
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,2
15
Трансферттер
369193,0
1
Трансферттер
369193,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
369193,0
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2283,9
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
129,7
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4596,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4596,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7146,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
7146,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
130004,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
130004,0
000
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
130004,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
11399,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11399,0
000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11399,0
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
14
Обслуживание долга
34,2
1
Обслуживание долга
34,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34,2
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,2
000
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,2
15
Трансферты
369193,0
1
Трансферты
369193,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
369193,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2283,9
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
129,7
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

8420,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9972,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17531,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10512,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
50690,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
59000,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36372,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22564,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28888,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28888,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26830,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1748,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29770,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
29770,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29770,0
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
0,0
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29770,0
053
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
0,0
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
2
Коммуналдық шаруашылық
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
0,0
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін қолдануды ұйымдастыру
0,0
016
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
0,0

8420,0
006
Оказание жилищной помощи
9972,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17531,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10512,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50690,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
59000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36372,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22564,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28888,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28888,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26830,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1748,0
021
Капитальные расходы государственного органа
310,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29770,0
1
Жилищное хозяйство
29770,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
29770,0
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0,0
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29770,0
053
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0,0
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
2
Коммунальное хозяйство
0,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
0,0
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
0,0
016
Развитие коммунального хозяйства
0,0

24360,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
505360,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45360,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
460000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32100,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32100,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
02
Қорғаныс
14270,0
1
Әскери мұқтаждар
7770,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7770,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7770,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
6500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6500,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
4335,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4335,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4335,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4335,0
04
Бiлiм беру
4921106,0
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
658405,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
658405,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
202600,0
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139230,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

24360,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
505360,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
45360,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
460000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
32100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
32100,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
02
Оборона
14270,0
1
Военные нужды
7770,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7770,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7770,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6500,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4335,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4335,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4335,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4335,0
04
Образование
4921106,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
658405,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
004
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
658405,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
202600,0
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
139230,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/214-VI шешіміне
4 қосымша
Аягөз ауданының 2019 жылға арналған бюджетінің атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бюджеттік бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аягөз аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/214-VI шешіміне
5 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №17/125-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5372 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 3 қаңтарында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2018 жылдың 13 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/144-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5549 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 27 наурызында жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 03 мамырдағы № 22/157-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-168 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 25 мамырында жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 24/168-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-170 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 27 маусымында жарияланған);
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 27/192-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-179 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 02 қазанында жарияланған);

от 24 декабря 2018 года
№ 33/214-VI
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Аягозского района на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Подпрограмма
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 33/214-VI
от 24 декабря 2018 года
Перечень утративших силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
1. решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5372, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2018 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 13 января 2018 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 20/144-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5549, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 марта 2018 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 03 мая 2018 года № 22/157-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-168, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 мая 2018 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 24/168-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-170, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 июня 2018 года);
5. решение Аягозского районного маслихата от 10 сентября 2018 года № 27/192-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-179, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 октября 2018 года);

6. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 29/197-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-182 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 05 қарашасында жарияланған);
7. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 31/203-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-186 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 12 желтоқсанында жарияланған).

6. решение Аягозского районного маслихата от 22 октября 2018 года № 29/197-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-182, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 ноября 2018 года);
7. решение Аягозского районного маслихата от 29 ноября 2018 года № 31/203-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VІ "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-186, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 декабря 2018 года).