Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 54 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 5538 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 04.03.2019 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4 - тармағының 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 - бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 43 "Бородулиха ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4949 тіркелген, 2017 жылғы 28 сәуірде "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде және 2017 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының; Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қазандағы № 181 ""Бородулиха ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 43 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліменде № 5275 тіркелген, 2017 жылғы 24 қарашада "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде және 2017 жылғы 16 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2018 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2018 года № 5538. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 04.03.2019 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 43 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров родительской платы на 2017 год по Бородулихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4949, опубликовано от 28 апреля 2017 года в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 25 апреля 2017 года); постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 октября 2017 года № 181 "О внесении изменений в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 43 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Бородулихинскому району"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5275, опубликовано от 24 ноября 2017 года в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 ноября 2017 года).

3. "Бородулиха ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бородулихинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ж. Селихановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Акулов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2018 жылғы " 27 " ақпандағы
54 қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 01.10.2018 № 205 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Тәрбиеленушілер саны (адам)
Айына бір әрбиеленушіге кететін мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі, теңге
Бір айдағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
Барлығы
Оның ішінде:
Оның ішінде:
Толық күн келу
Жарты күн келу
Толық күн келу
Жарты күн келу
1.
"Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
25
-

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Селиханова Е.Ж.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от "27" февраля 2018 г.
54
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы.
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бородулихинского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 01.10.2018 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Количество воспитанников (человек)
Объем государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучения на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
ВСЕГО
в том числе:
в том числе:
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1.
Коммунальное государственное учреждение "Коростелевская средняя школа"
25
25
-

9800
11.
"Красный Яр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
25
-
22437
-
9800
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2018 жылғы " 27 " ақпандағы
54 қаулысына 2 қосымша
Ата – ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 01.10.2018 № 205 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "24" желтоқсан
№ 266 қаулысына 2 - қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 24.12.2018 № 266 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Тәрбиеленушілер саны (адам)
Айына бір тәрбиеленушіге кететін мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі, теңге
Бір айдағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
БАРЛЫҒЫ
Оның ішінде:
Оның ішінде:
Толық күн келу
Жарты күн келу
Толық күн келу
Жарты күн келу
1
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімі аппаратының "Солнышко" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
201
201
-
25159
-
9800
2
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімі аппаратының "Тополек" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
201
201
-
22548
-
9800
3.
"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі әкімі аппаратының "Балдәурен" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
204
204
-
16719
-
9800

9800
11
Коммунальное государственное учреждение "Красноярская средняя школа"
25
25
-
22437
-
9800
Приложение 2
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от "27" февраля 2018 г.
54
Размер родительской платы
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением Бородулихинского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 01.10.2018 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 266 от "24" декабря 2018 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы.
Сноска. Постановление - дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением Бородулихинского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официальногоопубликования).
Наименование организации
Количество воспитанников (человек)
Объем государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучения на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
ВСЕГО
в том числе:
в том числе:
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Солнышко" аппарата акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанкой области"
201
201
-
25159
9800
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Тополек" аппарата акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанкой области"
201
201
-
22548
9800
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Балдәурен" Аппарата акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанкой области"
204
204
-
16719
-
9800