Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 447 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қыркүйекте № 5-9-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 525 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 06.12.2023 № 525 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексiнiң 18- бабы 2) тармақшасына, 139 -бабының 9 -тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы 2 -тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46 -бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі аталған қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қазандағы № 330 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4736 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 17 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Сейткановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
КЕЛІСІЛДІ:
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы
"03" қыркүйек 2018 жыл
А. Баймульдинов
Глубокое ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "03" қыркүйектегі
№ 447 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 3 сентября 2018 года № 447. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 сентября 2018 года № 5-9-182. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2023 года № 525
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2023 № 525 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Глубоковского районного акимата от 14 октября 2016 года № 330 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4736, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 ноября 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Сейтканова Р.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Глубоковского
районного маслихата
"03" сентября 2018 года
А. Баймульдинов
Приложение к постановлению
Глубоковского районного
акимата от 03 сентября
2018 года № 447
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары: коммуналдық мемлекеттік мекеменің басшысы және басшының орынбасары, үйдегі әлеуметтік көмек бөлімінің меңгерушісі, бағалау және арнайы әлеуметтік қызмет қажеттіліктерін анықтайтын әлеуметтік жұмыс бойынша әлеуметтік қызметкер, күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыстың маманы, әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші, ассистент.
2. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары: коммуналдық мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы, қосымша білім беру мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы, әдістемелік кабинеттің меңгерушісі, шеберхана меңгерушісі, кітапхана меңгерушісі, музыка жетекшісі, көркемдік жетекші, барлық мамандағы мұғалімдер, оқытушы, педагог, педагог-психолог, қосымша білім педагогы, ұйымдастырушы педагог, әлеуметтік педагог, зертханашы, тәлімгер, тәрбиеші, әдіскер, хореограф, кітапханашы, шебер, концертмейстер, сүйемелдеуші, логопед, алғашқы әскери дайындық оқытушысы ұйымдастырушы, дене шынықтыру жөніндегі нұсқаушысы, медициналық және диеталық медбике.
3. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары: мемлекеттік мекеменің басшысы, мәдениет үйінің басшысы, әдіскер, үйірме жетекшісі, музыка жетекшісі, көркемдік жетекші, сүйемелдеуші, хореограф, мәдени ұйымдастырушы, суретші, мұражай қорларын сақтаушы, кітапханашы, библиограф.
4. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары: коммуналдық мемлекеттік мекеменің басшысы, оқу ісі бойынша басшының орынбасары, әдіскер нұсқаушы, жаттықтырушы.
5. Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары: коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның басшысы, мал дәрігері, ветеринарлық фельдшер, ветеринарлық техник.

1. Должности специалистов в области социального обеспечения: руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения, заведующий отделением социальной помощи на дому, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах, социальный работник по уходу, специалист по социальной работе, консультант по социальной работе, ассистент.
2. Должности специалистов в области образования: руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения и казенного предприятия, руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия, руководитель дополнительного образования государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий методическим кабинетом, заведующий мастерской, заведующий библиотекой, музыкальный руководитель, художественный руководитель, учителя всех специальностей, преподаватель, педагог, педагог-психолог, педагог дополнительного образования, педагог-организатор, социальный педагог, лаборант, вожатый, воспитатель, методист, хореограф, библиотекарь, мастер, концертмейстер, аккомпаниатор, логопед, организатор-преподаватель начально-военной подготовки, инструктор по физической культуре, медицинская и диетическая сестра.
3. Должности специалистов в области культуры: руководитель коммунального государственного учреждения, руководитель дома культуры, методист, руководитель кружков, музыкальный руководитель, художественный руководитель, аккомпаниатор, хореограф, культорганизатор, художник, хранитель музейных фондов, библиотекарь, библиограф.
4. Должности специалистов в области спорта: руководитель коммунального государственного учреждения, заместитель руководителя по учебной работе, инструктор-методист, тренер.
5. Должности специалистов в области ветеринарии: руководитель коммунального государственного предприятия, ветеринарный врач, ветеринарный фельдшер, ветеринарный техник.