Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентіне қарасты 9 айрыққа шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Жаңғызтөбе кенті әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5-10-163 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Жаңғызтөбе кенті әкімінің 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Жаңғызтөбе кенті әкімінің 02.04.2019 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 496 ұсыныс хаты негізінде Жаңғызтөбе кенті әкімі ШЕШТІ:
1. Үй мысығынын құтыру ауруына оң нәтиже беруіне байланысты Жарма ауданының Жаңғызтөбе кентіне қарасты 9 айырыққа шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Жаңғызтөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімінің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде, қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.

Об установлении ограничительных мероприятий в 9 разъезде поселка Жангизтобе Жарминского района
Решение акима поселка Жангизтобе Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5-10-163. Утратило силу решением акима поселка Жангизтобе Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Жангизтобе Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 02.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления государственного учреждения "Жарминская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 декабря 2018 года № 496, аким поселка Жангизтобе РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в 9 разъезде поселка Жангизтобе Жарминского района в связи с положительной реакцией на бешенство у домашней кошки.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Жангизтобе" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі Е. Закимов

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Кент әкімі Е. Закимов