"2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 200 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 мамырда № 5-17-180 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 257 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына, "2018–2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылдың 13 желтоқсандағы № 16/176–VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылдың 12 сәуірдегі № 19/213-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5622 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданыңың бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5378 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5581476,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1031355,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4273,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 785151,2 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 3760697,5 мың теңге;
2) шығындар – 5027528,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 142242,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164986,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22744,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2018 года № 200. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 мая 2018 года № 5-17-180. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 257
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 257 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5622), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5378, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5581476,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1031355,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4273,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 785151,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3760697,5 тысячи тенге;
2) затраты – 5027528,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142242,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164986,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22744,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

18429,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3377,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40930,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11829,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7440,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
420229,6
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
42695,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32111,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32111,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10584,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10584,0
2
Әлеуметтiк көмек
342971,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
342971,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
135450,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29925,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11279,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38515,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1800,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52219,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
25306,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48477,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34563,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34563,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31034,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2600,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
368,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

18429,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3377,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40930,0
012
Капитальные расходы государственного органа
470,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11829,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7440,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
420229,6
1
Социальное обеспечение
42695,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32111,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32111,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10584,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10584,0
2
Социальная помощь
342971,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
342971,0
002
Программа занятости
135450,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29925,0
006
Оказание жилищной помощи
11279,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38515,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1800,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52219,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25306,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48477,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34563,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34563,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31034,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2600,0
021
Капитальные расходы государственного органа
368,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций