"Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 25-260/VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 наурызда № 5-18-152 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 24-234/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5532 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5419 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2018 жылдың 25 қаңтарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 27 383,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 313,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 604,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 466,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 383,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы– 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Үржар ауданының Бақты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 25-260/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2018 года за № 5-18-152. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 24-234/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5532), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5419, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года, газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Алтыншокинский сельский округ Урджарского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 383,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 313,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 604,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 383,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Бахтинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер – 26 296,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 309,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 975,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 296,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Үржар ауданының Бестерек округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 31 558,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 831,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 682,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 558,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Үржар ауданының Қарақол ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 25 313,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 481,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 035,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 313,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Үржар ауданының Қоңыршәулі ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 32 083,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 618,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 664,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 083,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. Үржар ауданының Мақаншы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 79 252,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –35 961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 658,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 633,0 мың теңге;
2) шығындар – 79 252,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы– 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

1) доходы – 26 296,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 012,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 309,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 296,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Бестерекский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 558,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 831,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 682,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 558,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Каракольский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 313,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 797,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 481,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 035,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 313,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Коныршаулинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 083,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 801,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 618,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 664,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 083,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Маканчинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 252,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 961,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 658,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 633,0 тысяч тенге;
2) затраты – 79 252,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"10. Үржар ауданының Науалы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 54 977,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 937,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 191,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 849,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 977,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. Үржар ауданының Үржар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 155 491,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 111 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 785,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 468,0 мың теңге;
2) шығындар – 155 491,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";

"10. Науалинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 977,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 937,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 191,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 849,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 977,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Урджарский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 491,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 111 238,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 785,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 468,0 тысяч тенге;
2) затраты – 155 491,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 1, 7, 10, 16, 22, 25, 28, және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
9. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Жакиянова
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2018 жылғы 20 наурыздағы
№ 25-260/VI шешіміне
1 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы

приложения 1, 7, 10, 16, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Жакиянова
секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 20 марта 2018 года
№ 25-260/ VI
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 27 декабря 2018 года