Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің Бургон ауылына қарасты "Ержан" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Үржар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 170 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Үржар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 215 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 5-18-184 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы, 5 желтоқсандағы № 274 ұсынысы негізінде Үржар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың құтырық ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің Бургон ауылына қарасты "Ержан" шаруа қожалығында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Үржар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 170 "Үржар ауданы" Үржар ауылдық округінің Бургон ауылына қарасты "Ержан" шаруа қожалығына белгіленген шектеу іс-шараларын белгілеу туралы (Нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-18-170 тіркелген, 2018 жылы 22 қазанда “Уақыт тынысы” газетінде және 2018 жылдың 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Үржар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Урджарского сельского округа от 15 октября 2018 года № 170 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Ержан" относящийся к селу Бургон Урджарского сельского округа Урджарского района"
Решение акима Урджарского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2018 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-18-184
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Урджарского района № 274 от 5 декабря 2018 года аким Урджарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Ержан" села Бургон Урджарского сельского округа Урджарского района, в связи с полным проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания по бешенству крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Урджарского сельского округа от 15 октября 2018 года № 170 "Об установлении ограничительных мероприятий, в крестьянском хозяйстве "Ержан" относящийся к селу Бургон Урджарского сельского округа Урджарского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-170, опубликовано 22 октября 2018 года, в газете “Пульс времени” и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 31 октября 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарату акима Урджарского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанкой области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауылды қокругінің әкімі С. Шарықбаев

3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направленные его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространямых на территории Урджарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского сельского округа С. Шарыкбаев