Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 23-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 5173 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру және құқықтық жұмысы бөлімі басшысының міндетін атқарушы (Л.Ж.Уржанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л.Елеусинов
Мәслихат хатшысы А. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылдың 13 сәуірдегі
№ 23-9 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 ақпандағы №9-2 "Бөрлі ауданында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын белгілеу, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларының мөлшерін ұлғайту және бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3194 тіркелген, 2013 жылы 14 наурызда "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести" газетінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4642 тіркелген, 2017 жылы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы №12-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4681 тіркелген, 2017 жылы 10 ақпанда "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести" газетінде жарияланған);
4. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы №13-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4742 тіркелген, 2017 жылы 7 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 23-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2018 года № 5173
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурлинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Исполняющему обязанности руководителя отдела организационно-правовой работы аппарата районного маслихата (Л.Ж.Уржанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Л.Елеусинов
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 13 апреля 2018 года №23-9
Перечень утративших силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата
1. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 8 февраля 2013 года №9-2 "Об установлении категории автостоянок (паркингов), увеличений размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) и единых ставок фиксированного налога в Бурлинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3194, опубликованное 14 марта 2013 года в газете "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести");
2. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4642, опубликованное 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 26 января 2017 года №12-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4681, опубликованное 10 февраля 2017 года в газете "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести");
4. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 13 марта 2017 года №13-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4742, опубликованное 7 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы №14-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4798 тіркелген, 2017 жылы 24 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы №15-2 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4835 тіркелген, 2017 жылы 5 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 тамыздағы №16-3 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4891 тіркелген, 2017 жылы 18 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы №18-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4919 тіркелген, 2017 жылы 26 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5001 тіркелген, 2017 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 3 мая 2017 года №14-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4798, опубликованное 24 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 7 июня 2017 года №15-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4835, опубликованное 5 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 25 августа 2017 года №16-3 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4891, опубликованное 18 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 11 октября 2017 года №18-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4919, опубликованное 26 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 20 декабря 2017 года №21-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5001, опубликованное 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).