Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 сәуірде № 5161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясы төрағасы М.Хаби
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 27 наурыздағы
№ 20-8 шешіміне қосымша
Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4652 тіркелген, 2017 жылы 20 қаңтарда "Шұғыла" газетінде жарияланған);
2. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-4 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4750 тіркелген, 2017 жылы 12 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-4 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4832 тіркелген, 2017 жылы 5 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қазандағы № 16-2 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4924 тіркелген, 2017 жылы 7 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 апреля 2018 года № 5161
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Хаби
Секретарь маслихата Т.З.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 27 марта 2018 года № 20-8
Перечень утративших силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4652, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Шұғыла");
2. Решение Жанибекского районного маслихата от 10 марта 2017 года № 12-4 " О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4750, опубликованное 12 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 9 июня 2017 года № 13-4 " О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4832, опубликованное 5 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 12 октября 2017 года № 16-2 " О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4924, опубликованное 7 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4989 тіркелген, 2017 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 қарашадағы №39-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшермелерін және бірыңғай жер салығының мөлшермелерін жоғарлату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4188 тіркелген, 2015 жылы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Жанибекского районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 " О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4989, опубликованное 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Жанибекского районного маслихата от 24 ноября 2015 года № 39-2 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4188, опубликованное 31 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").