2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № A-9/1751 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 7405 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Көкшетау қаласы әкімдігінің "2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 4 наурыздағы № А-3/400 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7098 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б. Әміреноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 1 маусымынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Әкім А.Смаилов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 27 қыркүйектегі № А-9/1751
қаулысымен бекітілген
2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Көкшетау қаласы
5903
1416
150
0
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
30165 теңге
30165 теңге
23005 теңге
0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
3 жасқа дейін – 9878 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 12074 теңге
3 жасқа дейін – 9878 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 12074 теңге
3 жасқа дейін – 9878 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 12074 теңге
0

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 27 сентября 2019 года № А-9/1751. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 октября 2019 года № 7405
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год" от 4 марта 2019 года № А-3/400 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7098, опубликовано 14 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2019 года.
Аким А.Смаилов
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от "27" сентября 2019 года № А-9/1751
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
город Кокшетау
5903
1416
150
0
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
30165 тенге
30165 тенге
23005 тенге
0
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
до 3 лет - 9878 тенге
от 3 лет до 7 лет – 12074 тенге
до 3 лет - 9878 тенге
от 3 лет до 7 лет – 12074 тенге
до 3 лет - 9878 тенге
от 3 лет до 7 лет - 12074 тенге
0