2020 жылға арналған Астрахан ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 264 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 7513 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Астраханском районе на 2020 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 26 ноября 2019 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2019 года № 7513
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2020 жылға арналған Астрахан ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Астрахан ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Сеилов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "26" қарашадағы
№ _264 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған Астрахан ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"AZAM-KC" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
78
1,3
2
"Азамат Құрылыс Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
27
3,7

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Астраханском районе на 2020 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Н.Сеилов
Приложение к постановлению
акимата Астраханского района
от "26" ноября 2019 года № 264
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Астраханском районе на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "AZAM-KC"
78
1,3
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Азамат Құрылыс Сервис"
27
3,7