Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 қазандағы № а-9/308 "Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № а-8/261 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 7480 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің "Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2018 жылғы 17 қазандағы № а-9/308 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6835 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Малгаждаров

О признании утратившим силу постановления акимата Жаксынского района от 17 октября 2018 года № а-9/308 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № а-8/261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 ноября 2019 года № 7480
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе" от 17 октября 2018 года № а-9/308 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6835, опубликовано 20 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рамазанова Р. Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Б.Малгаждаров